KYOKUSHIN EURÓPA BAJNOKSÁG

Kyokushin Karate Európa Bajnokság 2006

 

Budapest

 

TOVÁBBI KÉPEK A GALÉRIÁBAN!

 

 


Férfi Kata:

 

 

 

 

I. Tóth Attila Hungary

 

II. Jose Maria Lozano Spain

 

III.Raimundas Pa¹kauskas Lithuania

 

 

 

 

 

Női Kata:

I. Wallmen Anca-Ioana Romania

II. Németh Katalin Hungary

III. Tóth Renáta Hungary

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Férfi 70kg:

 

I. Dimitar S Popov Bulgaria

 

II. Andrius Miseckas Lithuania 

 

III. Rafailov Elnur Azerbaijan

 

III. Rózsa Gábor Hungary

 

 


Férfi 80kg:

 

I. Christian Christensen Denmark

 

II. Desmedt Johnny France

 

III. Milush Draganov Bulgaria

 

III.Orest Proc Lithuania

 

 

 


Férfi 90kg:

 

I. Valeri Dimitrov Bulgaria

 

II. Darius Gudauskas Lithuania 

 

III. Mindaugas Pavilionis Lithuania

 

III. Fülöp Roland Hungary

 

 

 


Férfi +90kg:

 

I. Török Dániel Hungary

 

II. Lukas Kubilius Lithuania 

 

III. Semen Haran Ukraine

 

III. Oleksiy Kasatonov Ukraine

 

 

 

 

Női 55kg:

 

I. Nataliya Mutina Ukraine

 

II. Bartók Julia Hungary 

 

III. Isis Pinilla Spain

 

III. Motzer Melinda Hungary

 

 

 

 

 

Női 65kg

I. Margarita Èiuplyte Lithuania

 

II. Inga Mik¹taite Lithuania 

 

III. Ábrahám Edit Hungary

 

III. Simon Orsolya Hungary

 

 

Női +65kg:

 

I. Szövetes Veronika Hungary

 

II. Gergana Atanasova Bulgaria 

 

III. Demeter Mónika Hungary

 

III. Daniela Erkelenz Sweden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A legtechnikásabb női versenyző: Szövetes Veronika Hungary

 

A legtechnikásabb férfi versenyző: Valeri Dimitrov Bulgaria

 

A legharcosabb női versenyző: Isis Pinilla Spain 

 

A legharcosabb férfi versenyző: Rózsa Gábor Hungary

 

A legjobb törő (19):  Lukas Kubilius  Lithuania

 

A legszebb női versenyző: Bartók Júlia Hungary

 

 

 

Junior Kyokushin Karate Európa Bajnokság 2006

 

Budapest

 

 

 

 

 

 

 

Férfi Kata:

 

I. Taras Havrylets Ukraine

 

II. Teleptean Dragos Romania

 

III. Berinde Bogdan Romania

 

 

Női Kata:

 

I. Szabó Zsófia Hungary

 

II. Chirila Viviana Alexandra Romania

 

III. Szondi Anikó Hungary

 

 

 

 

 Férfi 55kg:

 

I. Magyar László Hungary

 

II. Karolis Èernelis Lithuania

 

III. Aliyev Rasul Azerbaijan

 

 

Férfi 60kg:

 

I. Gál Csaba Hungary

 

II. Spéder István Hungary 

 

III. Lachezar Enkov Bulgaria

 

III. Zigmas ©iurskas Lithuania

 

 

Férfi 65kg:

 

I. Taras Havrylets Ukraine

 

II. Ivan KoFérfiov Bulgaria

 

III. Ernestas Naubetchanovas Lithuania

 

III. Jonas Eimontas Lithuania

 

  

 

 

Férfi 70kg:

 

I. Taras Popovych Ukraine

 

II. Aurimas ©emulis Lithuania

 

III. Mindaugas Astrauskas Lithuania

 

III. Kaspars Peipans Latvia

 

 

Férfi 75kg

 

I. Gediminas Radikas Lithuania

 

II. Norbertas Lisauskas Lithuania

 

III. Sáringer Szilárd Hungary

 

III. Jónás Áron Hungary

 

 

Férfi +75kg:

 

I. Balogh Zsolt Hungary

 

II. Deividas Apelsinavièius Lithuania

 

III. Berinde Bogdan Romania

 

III. Renatas Kairevièius Lithuania

 

 

 

 

 

Női 55kg:

 

I. Axnix Irina Hungary

 

II. Csefkó Eszter Hungary

 

III. Rita Pivoriunaite Lithuania

 

III. Ingrida Daduraite Lithuania

 

 

 

 

 

Női 60kg:

 

I. Agne Steponavièiute Lithuania

 

II. Körmöndi Lídia Hungary

 

III. Valentsiya Dimitrova Bulgaria

 

III. Flórián Zsuzsanna Hungary

 

 

Női 65kg:

 

I. Aleksandra Kostina Lithuania

 

II. Martyna Smatavièiute Lithuania

 

III. Misovits Boglárka Hungary

 

III. Tamara Korol Ukraine

 

 

 

Női +65kg:

 

I. Chirilla Viviana Alexandr Romania

 

II. Velő Ágota Hungary

 

III. Akvile Bièiunatite Lithuania

 

III. Kristina Kojund¾iæ Croatia

 

 

 

 

 

A legtechnikásabb női versenyző: Axnix Irina Hungary

A legtechnikásabb férfi versenyző: Taras Havrylets Ukraine 

A legharcosabb női versenyző: Chirila Viviana Alexandra Románia
A legharcosabb férfi versenyző: Balogh Zsolt Hungary