BERETTYÓ KUPA

Fantasztikus
eredménnyel zárta az idei év országos versenysorozatát a Budoka Kyokushin
Karate Klub Berettyóújfaluban.

2006.év utolsó versenyén 21 karatéka képviselte Siófok színeit
Berettyóújfaluban a II. BERETYÓ-BIHAR VÁLLALKOZÓI KUPA országos utánpótlás
versenyen.DSCF6551.JPG

Sensei Kálóczi József vezetésével céltudatosan készültek versenyzőink a
megmérettetésre, annál is inkább, mivel ezen a versenyen már nem csak
kumitében, hanem – első alkalommal – kataban is összemérhették tudásukat az
ország legjobb “Kyos” utánpótlás korú harcosai.

Elmondhatjuk,
hogy a felkészülés rendkívül sikeres volt, hisz a 21 indulóból 17 térhetett
haza éremmel, közülük 2 fő (Fekete Farkas Mór és Máramarosi Dániel) kettővel
is.

Hát akkor
jöjjenek az eredmények:

Gy.I.Kata:
I. Fekete Farkas Mór Budoka
II. Tóth Dániel Budoka
III. Dohányos Patrick Gyöngyös
Gy.-serd.
ffi Kata:
I. Molnár Árpád Pusztaszabolcs
II. Deutsch Miklós Kemecse
III. Mármarosi Dániel Budoka
III. Ferenczi János Gábor Kemecse
Gy. -serd női Kata:
I. Magyari Dóra Tekeres SK
II. Selyem Brigitta Kagami SE
III. Szilágyi Vera Kagami SE
III. Kerti Kinga Budoka
Gy.I.ffi 32kg:
I. Fekete Farkas Mór Budoka
II. Bordás Sándor Jászberény
III. Kovács Manó Benedek Budoka
III. Karczub Zalán Nyírbátor
Gy.II.ffi 40kg:
I. Balogh Ádám Budoka
II. Molnár Bence Budoka
III. Erdelics Gergő Kagami SE
III. Mármarosi Dániel Budoka
Gy.II.ffi 52kg:
I. Balogh Ádám Berettyóújfalu
II. Nagy Krisztián Budoka
III. Ócs József Kagami SE
III. Balogh Ádám Kapuvár LSE
Gy.II.ffi+52kg:
I. Lizák Richárd Budoka
II. Krisztin Zsolt Budoka
III. Balázsi Bálint Nyírbátor
III. Deli Zoltán Kemecse
Gy.II.női+42kg:
I. Tóth Alexandra Budoka
II. Szekeres Krisztina Jászberény
III. Barzsó Rebeka Kapuvár LSE
III. Kiss Bianka Budoka
Serd.ffi 42kg:
I. Deutsch Miklós Kemecse
II. Vincze Tamás Dániel Budoka
III. Gőz Viktor Albatrosz SE
III. Balogh Péter Kalocsa
Serd.ffi+62kg:
I. Korpai Bálint Kemecse
II. Molnár Gergő Gyöngyös
III. Molnár András Budoka
III. Felhősi András Imre Balmazújváros
Serd.női 45kg:
I. Pozsgai Korinna Csorna
II. Jakus Júlia Kapuvár LSE
III. Szántó Szilvia Szeghalom
III. Mármarosi Henrietta Budoka
Serd.női 55kg:
I. Kerti Kinga Budoka
II. Fakan Melinda Nagykőrös
III. Ócs Zsuzsanna Kagami SE
III. Nagy Kira Berettyóújfalu
Jun.női+65kg:
I. Misovits Boglárka Jászberény
II. Velő Ágota Budoka

Gratulálunk
karatékáinknak és ezúton köszönjük felkészítő edzőik áldozatos munkáját is!


KÉPEK A GALÉRIÁBAN!